Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel helyettesíthetném a...

Mivel helyettesíthetném a habtejszínt?

Figyelt kérdés

Ezt a tortát szeretném elkészíteni: [link]

Viszont pár napja sajnos tönkrement a kézi mixerem, így nem tudok habot verni. Mit rakhatnék bele tejszín helyett? (eddig egyetlen ötletem a tejszín ízű puding volt, de nem tudom, hogy az jó lenne-e. Szerintetek?)

Tapasztalt háziasszonyok, segítsetek!



2016. júl. 27. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán feltudod verni kézzel is ha van otthon egy ilyesmi verőd. [link]
2016. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
6-7 ezer Ft körüli áron már lehet kapni jó minőségű kézi mixert, én inkább elszaladnék és vennék egyet, úgyis kell máskor is. Kézi habverővel, sőt, legvégső esetben villával is fel lehet verni a tejszínt, ha nem sajnálod a csuklódat. Pudingot nem tennék ebbe a receptbe, itt gyakorlatilag a mascarponét kell dúsítani és lazítani a tejszínnel.
2016. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet helyettesíteni. De simán felverheted kézzel. Régen nem is voltak egyáltalán gépek, mégis sütöttek mamáink is, verték a habot, a tojást kézzel.
2016. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!