Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy vásároljak ritkán de jól?

Hogy vásároljak ritkán de jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudtok tippeket adni, hogy mik azok a zöldségek, gyümölcsök amik legalább egy hónapot elállnak a hűtőben, és nem kell őket újravennem minden bevásárlás alkalmával?


Répa, narancs, citros, olivabogyó, krumpli, és hagyma tudom hogy eláll. Alma is. Van még olyan ami ilyen sokáig eláll?


23/F


2016. júl. 28. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
mi lenne ha keveset vennél pont annyit amennyit elfogyasztasz?
2016. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos kevés időm van munka miatt, és nagyon fárasztó cipelgetni tömegközlekedésen ezeket, még ha kis adagok is.


Sokszor van az, hogy főznék valamit ami otthon van, de már olyan fáradt vagyok hogy nincs erőm elmenni a boltba, ezért szeretném azt hogy legalább mindig lennének olyan termékek, amik bírják egy hónapig is, vagy legalább 3 hétig, amíg én épp vidéken vagyok szülőknél vagy épp dolgozok vagy egyéb dolog van és tudom hogy nem kell őket felhasználni még, hanem következő héten is bírják majd.

2016. júl. 28. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi sokszor veszünk fagyasztva zöldséget, a mai fagyasztási technikákkal alig csökken a vitamintartalmuk, finomak is.

Ami szinte mindig van otthon: fagyasztott borsó/zöldbab/brokkoli/gyalult tök/mexikói valamint franciasaláta keverék.


Ezen kívül még kukorica konzerv van itthon mindig.

2016. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó nagy hűtőd lehet :D


MIért nem rendelsz akkor online, ha nem akarod cipelni? A Tesco meg sok más bolt is szállít házhoz.

2016. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nagyon fárasztó cipelgetni tömegközlekedésen ezeket"


Akkor végképp nem értem, ha a kicsit fárasztó cipelgetni akkor miért akarsz nagy tételben zöldséget vásárolni.

2016. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!