Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ritkán sütök, ezért kérnék...

Ritkán sütök, ezért kérnék tanácsot. Helyettesíthetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék majd készíteni sajtos rudat,ki is néztem egyet.

[link]

az lenne a kérdésem,hogy alapanyagként vajat ír.

Elkészíthetem Hera-val? Nálunk ez van,olyan mint a vénusz sütőmargarin.

Köszönöm.


2014. okt. 5. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak nem lesz olyan finom, érezni fogod rajta azt a tipikus műanyag margarinízt.
2014. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ,de ha zsírod van otthon akkor az mégjobb. Sokkal puhább lesz tőle a sajtos rúd. és tovább marad puha.
2014. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan. Lehet még zsírral is, de a margarin állagra közelebb áll a vajhoz, a zsírból már nem annyi kell, hanem kevesebb.
2014. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt megcsináltam margarinnal, és teljesen jó volt. Semmiféle "műanyag" íze nem volt!

Nyugodtan csináld azzal.

2014. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat,akkor hera-val elkèszitem.
2014. okt. 5. 14:45
 6/6 Ügyet Lenke ***** válasza:
Lehet finom margarinnal, de ha vajat ír akkor az a legjobb, a vaj ízét ételekben és süteményekben nem lehet semmi mással helyettesíteni. Sós süteményekben lehet disznózsírt is használni, az is finom.
2014. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!