Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tudnék a muffin-ba...

Hogyan tudnék a muffin-ba üzeneteket sütni papírcetlin?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném belesütni a muffinba a jókívanságokat ahogy a szerencsesütibe szokták.

Megoldható ez? Ha igen,ötleteket várok!



2016. aug. 5. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
VIP boltokban lehet kapni süthető üzenet papírt mert nem mindegy ,hogy milyen a papír minősége .Toll is van hozzá.. Én kb 5-6 éve vettem ilyet.
2016. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem eláztatja a tészta az üzeneteket. A szerencsesütiben nem tud elázni, mert már a megsült sütibe teszik bele a papírt. Miért nem szerencsesütit csinálsz inkább, ha már üzengetni akarsz?

A muffiba szúrhatsz, ha kész, kis zászlókat, és arra írhatsz.

2016. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a kisült muffinra tenném az üzeneteket. Egy vékonyabb szép szalagra körebe a muffin papira . Lehet olyan szalagokat kapni ajándék boltokba amire írhatsz..
2016. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A belsejébe nem tudom, viszont mint ötlet leírom én hogy csináltam:


az elkészült muffinokra fogpálcikát szúrtam, amire ráragasztottam a kis papírt (mint egy zászlót), és azon állt az üzenet.

Mutatós is lett, olvasható is :-)

2016. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!