Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik fajta mirelit, panírozo...

Melyik fajta mirelit, panírozott sajtot éri meg leginkább megvenni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék, szerintetek melyik a legfinomabb? Köszi előre is :)

2016. aug. 5. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Egyik sem. "Mű" ízük van.
2016. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Mi mindenféle praktikával próbálkoztunk, legtöbbször így is kifolyt, na meg finom sajtot is nehéz már találni manapság.. Nem értem, hogy ha valaki mirelit sajtot keres, akkor miért nem tud ajánlani senki? :D Helyette jönnek az okoskodó válaszok. A mi konyhánkban nem nagyon fordul meg semmi félkész étel, sem porok stb, kivétel a mirelit rántott sajt és a hasáb. És akkor mi van? :'D


Kérdezőnek: Bocsi a monológért :D Egyik barátom sokat kísérletezett, rengeteg ilyen sajtot kipróbált, kedvence az Aldis panírozott camembert. Ez nem mirelit, hanem a hűtő részen van. Nekem ízlenek a Nádudvari termékek is, valamint ez: [link]

Árukra nem emlékszem, de az utolsó Sparos biztosan nem a legolcsóbbak közé tartozik.

2016. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
11:15 köszönöm szépen a segítőkészséged és a tippet! :) A véleményeddel pedig teljesen egyetértek - ami a többi hozzászólást illeti. Elvileg ez az oldal azért van, hogy a KÉRDÉSÜNKRE választ kapjunk. NEM azt kérdeztem, hogy "műízűek" e a mirelit rántott sajtok, és köszönöm, igen, tudok sajtot panírozni és kisütni. Oka van, hogy félkészet kerestem.
2016. aug. 6. 23:28
 4/5 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Én is egyetértek veletek, amúgy meg vannak amik nagyon finomak. Én a Lidl-ben szoktam venni mirelit camembert sajtot és ahhoz még vorosáfonya szósz is van. A négy darabhoz két szósz van és nyolcszáz forint. Ha sutobe beteszed egy kevés margarinnal kikent jenai tetejébe és hölégkeverésen es kétszáz fokon sutod, amíg fel nem púposodik vagy picit ki nem folyik, szerintem boven van olyan mint a házi, sot, még jobb!!!
2016. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia SeptumChic, köszönöm szépen a tippet! Kipróbáljuk :)
2016. aug. 21. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!