Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Eper (szamóca) és őszibarack...

Eper (szamóca) és őszibarack keveréke?

Figyelt kérdés

Szeretnék túrós mascarponés pohárkrémet készíteni, de nincs itthon elég fagyasztott eper. Viszont van friss őszibarack, milyen lenne, ha az eperzselébe tennék egy kis pépesített barackot, hogy nagyobb mennyiség legyen. Passzol egymáshoz keverve ez a két gyümölcs?

Köszönöm!



2016. aug. 10. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad a receptet, de én minden esetre külön két réteget készítenék, egyet eperrel, egyet meg a barackkal. Összekeverve nem biztos, hogy harmonikus lesz
2016. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még nem kerestem receptet, de igazából mascarpone, tejszínhab és túró keveréke lenne a krém. Alá tejbe áztatott babapiskóta.

Nincs itthon zselatinom, csak egy piros színű tortazselém, ezért nem tudok két külön gyümölcszselét csinálni, ezért akartam összekeverni.

2016. aug. 10. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Az őszibaracktól mindennek őszibarackíze lesz, elnyomja az epret. Mi lenne, ha csinálnál fél adag epreset is, és fél adag őszibarackosat is?
2016. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lekvárral is lehet csinálni, nem csak egész gyümölccsel.
2016. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!