Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell gorog rakott grilkez...

Hogy kell gorog rakott grilkezett husit csinálni?!

Figyelt kérdés
Egyszer ettem egy etteremben egy nagy szelet isteni gorog rakott sult csirkehust, amin tejfol volt, mustár, padlizsán,paradicsom és sok sajt! Sajnos nem tudom sem a nevét, sem a receptjét! Tudja esetleg valaki, hogy ez mi lehetett?! /nem muszaka mert nem olyan kimondott rakott kaja volt, es sem daralt hús sem krumpli nem volt benne, de nagyon izlett!/ koszi elore is a segitséget!!!

2016. aug. 30. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az étterem neve esetleg megvan? Annak a honlapján utánanézhetnél.
2016. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi az otletet, de kerestem es sajnos nincs honlapja!
2016. aug. 30. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Telefonszáma, vagy valami, ahol meg lehetne kérdezni? Messze van, nem jársz arrafelé többé? Akkor lehetne beszélni a szakáccsal is akár.
2016. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem járok arrafelè mostanában, a telefonszáma az neten rajta van, csak igazság szerint félek és cikinek érzem felhívni. :))
2016. aug. 30. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek? Miért? Ettél ott egy jó kaját, örülni fognak, hogy felhívod, és megdicséred. De ha gondolod, mondd el, melyik kajálda az, és én felhívom neked. :D
2016. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, koszii!:)) Am már nem is most volt, hanem két éve és nem is tudom a nevét. A soriksári Auchan-ben egy gorog gyorsétterem volt. De tényleg isteni volt az a husi!:))
2016. szept. 2. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!