Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi ennek a serpenyőnek a...

Mi ennek a serpenyőnek a márkája? (Lent)

Figyelt kérdés
Bábolnán a Gazdanapokon láttunk egy bemutatót, és nagyon megtetszett ez a serpenyő. Sajtot sütöttek bent panír nélkül és nem folyt szét, cukrot karamellizáltak bent ami simán kijött, nem ragadt bele, ezután még tojásos omlettet is sütöttek bent. A serpenyőnek levehető nyele volt, így a sütőbe is belehet tenni. Mire a nap végére arra jutottunk, hogy megvesszük, már nem voltak ott. Ezért szeretném megtudni a márkáját, hátha valaki tudja miről beszélek, és megtudnám esetleg az interneten rendelni.

#sajt #karamell #serpenyő #Bábolna #gazdanapok #nem ragad le
2016. szept. 3. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Mostanában egyre több fajta levehető nyelű serpenyőt készítenek. Nekünk "Berlingerhaus" serpenyőnk van. Teljesen meg vagyunk elégedve vele, tényleg nem ragad le, sőt még sok olaj sem kell bele. Az ára egy kicsit borsos, azt bevallom, de ez csak egy opció. [link]


Találtam még ilyen olcsóbb kerámia bevonatút is. Itt még színválaszték is van, ha érdekel. :D Ennek sajnos nem tudom a márkáját. [link]

2016. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, pontosan nem ez volt sajnos :/ . Annak az ára 24000 ft volt, de tényleg nagyon jónak tűnt.
2016. szept. 3. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Keresd meg a gazdanapokat szervezőket, biztos szívesen segítenek, hogy ki volt a kiállító, és megadják az elérhetőségüket.

Nekem van egy hasonló öntöttvas serpenyőm, kb 20 éve vettem én Vállalkozói napokon.ha akarod majd később írok róla. (akkor 6 ezer ft volt )

2016. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!