Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak a halból?

Mit csináljak a halból?

Figyelt kérdés
Van itthon lefagyasztva konyhakész kiló alatti valamilyen hal. Normál paprikás liszt olajban kisütve módszer helyett keresnék valami új receptet az elkészítéséhez. Halászlének nem való.

2016. szept. 6. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért jó lenne tudni milyen hal ? :D Paprikás liszt helyett én sokszor sütöm borsos kukoricalisztbe forgatva. isteni ropogós kérget kap a sülthal, és más azért, mint a paprikáslisztes, bár azt is szeretjük.

Mivel, hogy nem tudom milyen és mekkora, ha valami pontyféle, ajánlom olvasd el a rácponty receptjét, nagyon finom.

Ha netán harcsa, akkor adja magát egy jó harcsapaprikás.

De így csak tippelgetni lehet...

2016. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha valami filézett hal, akkor kisebb darabokban sűrű sörtésztában is kisüthetnéd, majonézeskrumplival klassz lenne.
2016. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lepontozni tudtok, de választ adni nem ???
2016. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát nem jutottam előrébb. Sütni vagy nem sütni.

Ha megálmodtam elkészítem de nem tudom milyen irányba álmodjam. Mi illik általában a halhoz? Zöldségek? Más húsok? Salátafélék? Tésztával valamiért nem kívánnám. Van VOK sütőm is. És tepsi sütöm is.

2016. szept. 6. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Talán álmodozás helyett olvass el pár halas receptet a neten. Nem is párat találsz, hanem többszázat.

Talán rábukkansz a "igazira "

2016. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tepsis hal vagy rakott hal jól hangzik.
2016. szept. 6. 23:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztosan finomak lehetnek, próbáld ki valamelyiket.
2016. szept. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szoktam, hogy felszelve, csak síma lisztben forgatva hirtelen kisütöm. Majd gombából készítek ragut, és a sült halat belerakva, egy kicsit összeforralom. Köretként rizst, hasonlót lehet hozzá.
2016. szept. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
serpenyőben átsütöd mindkét oldalát, sütés előtt egy órával befűszerezed (só, bors, kis citromlé v. halfűszerkeverék) mellé tartár v. kapros szósz, köretnek párolt zöldségek, friss saláta, majonézes krumpli, sültkrumli, esetleg rizs.
2016. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!