Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit rontottam el?

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
csirkepaprikast csinaltam egy recept szerint,de liszt mrg tejfol ize lett.pedig meg kevesebbet is raktam bele ezekbol.a fuszerezes szerintem jo,mert sos is lett.

2016. szept. 21. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínüleg a tejföl-liszt keverékkel nem forraltad ki eléggé, ha még nem késö, picit fözd kisebb fokozatok 10-15 percig, de közben kevergesd, hogy ne ragadjon le.


A só mennyiségét meg sosem lehet pontosan megmondani, ezért elöször kevesebbet célszerü beletenni és a fözés végefelé megkóstolni és ha kell utánafüszerezni.

2016. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha liszt ize van akkor valoszinuleg nem fozted eleg ideig. Ha tejfol ize van akkor pedig sok a tejefol. En egyebkent liszt nelkul szoktam csinalni, hagymaval suritem.
2016. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így igaz, a lisztes habarásoknál a lisztnek meg kell főnie, mert másképp kiérzik az íze.

A tejfölt meg valószínű elsokalltad,de ez egyéni ízlés kérdése, hogy kinek mi a sok tejfölből.

2016. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!