Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szereti valaki a grízes...

Szereti valaki a grízes tésztát uborkával?

Figyelt kérdés
Én még sosem hallottam róla eddig. Ezért olvastam meglepődve egy cikket az óvodai étkeztetésről. Mivel az új szabályok szerint nem adhatnak lekvárt a grízes tésztához az óvodában, uborkát adtak hozzá. Nem is ették meg a gyerekek.
2016. okt. 14. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem ették meg önmagában a grízes tésztát? Oké, nincs hozzá lekvár, de önmagában sem borzasztó. Elég lett volna csak az uborkát nem megenni.
2016. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alain Delon ***** válasza:
100%
Szerintem senki.
2016. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Grízes tészta lekvár nélkül?? Jó hogy meg nem fulladtak tőle.Lekvár nélkül egy nyögve nyelős, íztelen vacak és a bszolut nem is tápláló.Felháborító, hogy mindenféle moslékkal etetik a gyerekeket egészséges étkezés címen.Örülök, hogy felnőtt idejében a gyermekem és nem most óvodás, iskolás!Az eszetlenség, ostobaság tetőfoka nyilvánul meg az étkeztetésben is.Nem kétfilléres iztelen moslékot kéne kotyvasztani, hanem egészséges alapanyagokból reform ételeket, például szép, ízletes saláták, stb, teljes kiőrlésű pékárúk, gyümölcssaláták, halk.Barna rizs, stb.Na ilyesmi itt sosem lesz.az ebéd nem attól lesz egészséges, hogy az összetevők háromnegyedét kispóroljuk belőle.Hanem hogy minőségi módon, de izletesen állítjuk össze.

Amúgy nem, nem enném meg uborkával a grízes tésztát, az uborkát dugja fel magának az, aki ezt az étkeztetési förtelmet és az uborkás grízes tésztát kitalálta!!

2016. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ekkora hülyeséget. Ha már lekvárt nem adhattak volna, a gyümölcs gondolom nem lett volna tiltva.


A legröhejesebb az egészben az, hogy a grízes tésztában épphogy a grízzel meg a lekvárral van a legkevesebb gond, a tésztával meg a legtöbb egészségügyileg, de azt szabad :D Agyrém.

2016. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lekvár nélkül meg lehet enni friss porcukorral. Amikor későn jöttem rá hogy nincs otthon lekvár, és még nem voltunk akkora urak hogy kinyitott a tesco vasárnap, akkor kényszerből így ettem egyszer.

De uborkával?? Külön mondjuk jó.

2016. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyjuk a lekvárt a hanyatló nyugat ópiumának!
2016. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A lekvárral az a baj, hogy a tészta a meg a gríz után az a legdrágább.A gyümölcs nem jó rá, mert abban cukor van.Fúj, egészségtelen.A zuborkában nincs cukor és épp az volt a zöldségpiacon aznap a legócsóbb.Bár ilyen alapon reszelhettek volna répát is rá, legalább színben jobban harmonizál :D
2016. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ecetes almapaprikával eszem jó borsosan.
2016. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!