Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol tudok venni külön fedőt...

Hol tudok venni külön fedőt Pécsett?

Figyelt kérdés
Van több méretű edényem, de nincs hozzájuk fedő. Főleg üveget szeretnék, nem túl drágán. Tudnátok helyeket mondani, hol keressem?

2016. nov. 16. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Pécsen is biztos van piac, ott biztos lehet kapni. Pesten legalábbis a piacon vettem.
2016. nov. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan nem Pécsett, de én a bolhapiacon láttam sok sok fedőt, üveget is pl 700 ft-ért. ez nagyon olcsó ár, mert üzletben 2 ezer felett van üvegfedő.

Amúgy a marketek konyhafelszerelési osztályán is láttam már szóló üvegfedőt.

2016. nov. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Háztartási boltban. Pár éve volt egy a Petőfi utcában, nem tudom meg van e még az az üzlet (az utcasoron van egy Tom market, dohbolt,és az infolex is oda költözött). Ott vettünk igazi békeidőbeli zománc lábosokat, mindent árul(t) a cirok seprűtől kezdve,a wc pumpáig mindent. Úgy-tudom van egy pont ilyen vagy ehhez hasonló a vásárcsarnok környékén is.
2016. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!