Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A bacsa szeletet mennyi ideig...

A bacsa szeletet mennyi ideig kell sütni olajban? Először fogom készíteni.

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem sül.
2016. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az a bacsa szelet ?
2016. dec. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fú de fáradtak vagytok 😂
2016. dec. 3. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fáradt, de még életemben nem hallottam róla. De most utána néztem, amit te is megtehettél volna, és akkor okosabb lennél, mint én :D Lásd: mindmegette..
2016. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De az vagy mert ha ez volt a válaszod le se kellett volna írod,mert felesleges volt. Kösz ezt én is be tudtam írni és sehol nem találtam l, hogy mennyi idő kb.de te nagyon okos lehetsz örülj magadnak :)
2016. dec. 3. 12:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerelmemnek szeretnék csinálni Karácsonyra és nem akarom elrontani.... Bocs a kérdésemért legközelebb nem kell válaszolni
2016. dec. 3. 12:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen stílussal, jobban is teszed... Ide normális emberek járnak kérdezni is, és válaszolni is.
2016. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én feltettem egy normális kérdést! Viszont normális választ nem kaptam... Csak kioktatást. Itt kár kérdezni, az a baj.
2016. dec. 3. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!