Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 1 db. sütőpapírt hányszor...

1 db. sütőpapírt hányszor tudok felhasználni egymásután, ha sok tésztám van és kijön belőle 4-5 tepsi?

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Én csak 1x. Mert amire nem ragad rá (pl linzertészta, pogácsa), az alá nem is teszek.

AMire ragad (pl piskóta) azt nem lehet többször felhasználni.

2016. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom aprósüteményt sütsz (a többi ráragad a papírra :) ). Addig szoktam használni, amíg a sütőpapír bírja. Ez a sütés hőfokától függ.
2016. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 3-4-szer símán használom, ha nagy mennyiségü aprósüteményt készítek.

A papírokra rá tudom elöre rakosgatni a megformázott sütiket, és amikor egy-egy tepsi megüresedik (meg lehül), akkor csak a papírral ráhúzom a következö adagot.


Így sokkal gyorsabban tudom öket sütni, annak ellenére, hogy nincs rengeteg tepsim, mert nem kell várni arra, hogy a következö adagot kiszaggassam.

2016. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajtos rudat készülök sütni pont most ebben a pillanatban :)


Olvastam a sütőp. dobozán, hogy mindkét oldalát a papírnak fellehet használni, de azt nem írták, hogy többször is használhatom- e a papírt egymásután.

Thxxx, hogy válaszoltatok :)

2016. dec. 13. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs gond a papírral (nem ragadt rá, folyt ki semmi, hanem egész szép), használom. Piskóta után is felhasználom újra, de ha véletlenül leragad, akkor is, csak sütőtök alá :) Na, azután már ki kell dobni.

Most mézest sütöttem, az egész szépen hagyta, egy tepsi linzer és 2 tepsi mézes után még egész jó a papír, használom még.

2016. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajtosrúdhoz is használhatod egymás után többször is. De az, hogy mindkét fele használható nem azt jelenti, hogy ha használtad, tedd el, és máskor a másik fele majd jó lesz, hanem, hogy mindkét fele ugyanolyan anyaggal van impregnálva, tehát, mindegy hogy teszed be a tepsibe. Régebben volt olyan, hogy csak az egyik fele volt használható.
2016. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elkészült :) Nem számoltam hányx raktam be a tepsit ugyanazzal az 1 db. papírral, de szép maradt végig, szóval kitartott. 6-7-szer biztos beraktam, fél kiló lisztből sütöttem.
2016. dec. 13. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!