Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Első mézeskalács sűtés? Segitesz?

Első mézeskalács sűtés? Segitesz?

Figyelt kérdés

hogy miképp? segítség :DDDD

13/L

meglepetés lenne így nem tudok segítséget kérni .


2016. dec. 15. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Segítek szívesen, de tegyél fel valami konkrét kérdést :)
2016. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát hogyan kell csinálni ? :) az egész folyamat érdekel :)
2016. dec. 15. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Én ezt a receptet használtam tavaly:


[link]


Elég részletesen le van írva és képekkel illusztrálva, szerintem menni fog ebből :) Nem egy bonyolult dolog ne aggódj :)

2016. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :D :)
2016. dec. 15. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Az jó recept, amit a 3. linkelt, én csak két tanácsot adnék hozzá.

1. Két-három adagra oszd el a tésztát, és mindig annyit vegyél ki a hűtőből, amennyivel dolgozol. Mert ha melegszik, akkor ragadni fog. Ha ilyet tapasztalsz, akkor picit beteheted a mélyhűtőbe is, és újra jól lehet majd formázni.

2. Csak szárítani kell jóformán, nagyon gyorsan sül a tészta. Én egy gömbölyű végű kanállal nyomom be, ha nem marad meg a nyoma, akkor már jó, ki lehet venni. Van, aki az ujjával nyomja meg, de azt én túl melegnek találom. :)

2016. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösziii :)
2016. dec. 15. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem ragad, mert lisztezem, de a sütésre tényleg nagyon vigyázz, iszonyúan gyorsan sül a mézes! Az én minisütőmben pár perc alatt megvan. Ha bármi kis színe kezd lenni, bizonyára jó, ennél nem szabad megvárni, hogy jó kis sült barna legyen :)
2016. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5-6perc kb?
2016. dec. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!