Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit csináltatok meg...

Milyen sütit csináltatok meg eddig karácsonyra?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Rum baba.

Recept itt: [link]

Az mondják hogy rum baba forma kell hozzá, de a muffin forma teljesen optimális.

2016. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van pár mézesem, de a fő adag majd később készül... Az eddigiek kísérletek voltak a díszítésre, a szebbjeit hagytam meg.

Holnap lesz egy másik süti (habos, mákos almás) főpróbája. Az éles majd 24-én.

2016. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak a jövő héten kezdünk sütni családi összefogással.

Már mindenki tudja, ki mit süt, ki mit visz.Így remélhetőleg nem esünk túlzásokba, hogy január végéig muszáj legyen sütit enni.

2016. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont tegnap sütöttem egy hatalmas adag mézeskalácsot, mert azt imádják a kislányaim, és ajándékba is szoktam adni belőle szépen becsomagolva. Úgyhogy a mézes kipipálva. 23-án sütök majd három rúd bejglit, szenteste pedig tiramisu lesz a desszert az ünnepi menü után. Mást nem készítek, mert nem akarom, hogy január végén is még a karácsonyi sütiket együk.
2016. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!