Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok egyszerű muffin...

Ajánlanátok egyszerű muffin receptet?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem sütöttem még. Formát vettem, és karácsonyra szeretnék is sütni. Ha beírom a neten, hogy "muffin recept", kb 2 milliót ad ki. Így nem tudom kiválogatni, vajon melyik jó recept, melyik nem.

2016. dec. 20. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az itteni főoldali keresőbe írd be, hogy muffin receptek. leszűkül a kör.

A negyedik kérdést nézd meg, "olcsó muffin recept ", az első válasz sokszor kipróbált, tuti biztos, de a többek között is böngészhetsz.

2016. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb muffin, amit a nagyobb áruházakban lehet venni dobozban, benne van a papír, a csokipor, a reszelék, stb, meg a leírás, hogy hogyan kell elkészíteni és mit kell még venned hozzá. Gyakorlatilag 5 perc alatt kikevered, aztán mehet a formába és 15 perc alatt meg is sül. Ráadásul finomak is. :D
2016. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
+ Magadtól tudod extrázni, pl. a sima fehér tésztásnak a keverékébe teszel gyümölcsöt, a csokisnak a tetejét díszíted cukorgyöngyökkel... :D
2016. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15 dkg liszt

15 dkg cukor

1/2 cs. sutopor

2 tojas

2,5 dl tej

10 dkg margarin

7,5 dkg kokuszreszelek

Rumaroma


A tojasokat a cukorral habosra kevered, hozzaadod az olvasztott vajat, tejet, aztan kokuszreszelek, liszt, sutopor,legvegen a rumaroma.

12 db lesz.

Tippek:

-Rumaroma kihagyhato

-Kokuszreszelek is, de akkor tobb liszt kell, hogy a surusege meg legyen

-Tehetsz bele kakaoport es akkor barna lesz

-Befottel felturbozhatod, en magozott meggyet, vagy konzerv barackot felkockazva szoktam belerakni

2016. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!