Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket vigyek batyus bálba?

Miket vigyek batyus bálba?

Figyelt kérdés
Sutogetni nem nagyon szeretnék, minden fele keppen boltbol szeretnem oket beszerezni.
2016. dec. 30. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Nagyjából annyi sósat, annyi édeset és annyi italt, üdítőt, amennyit magad elfogyasztasz egy ilyen buliban. Talán egy kicsivel többet.


Ha mindenki azt és annyit visz, amennyit elfogyaszt, akkor nem fordulhat elő, hogy hirtelen kifogytok valamiből.


Az is megoldás, hogy néhányan összebeszéltek, és leosztjátok egymás között a feladatot. De akkor is az az alapszabály, hogy a várható fogyasztásotoknak megfelelően vigyetek.

2016. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
En pl ugy vinnek, h pl 1 zacsko chips, 1 doboz aprosutemeny, 2-4 sor v energiaital,1 uveg bor, 1 asvanyviz.
2016. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben vigyél innivalót, és pár zacskó ezt meg azt.
2016. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán készíthetnel szendvicseket, még igazából amit kívánsz. Nekem a sós jön be ilyenkor pogit tudsz venni is, de ha edeset is szoktál enni az is mehet. Bőr, víz meg Cola nekem elég az estére, de ki mit szeret.
2016. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 kg pogi, 1 doboz teasuti, chips. De nem ertem miert nem akarsz sutni??

Osszedobsz egy tepertos/sajtos pogit, sorkiflit, szendvicskeket es ennyi..

Veszel 1 uveg bort, 1 uveg tomenyet.

2017. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!