Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főznél ezekből a hozzávaló...

Mit főznél ezekből a hozzávalókból?

Figyelt kérdés
Bevásároltam,de elment az étvágyam attól a kajától amihez készültem. Van itthon: sertéshús, fagyasztott borsó, paradicsompüré, konzerv gomba, bacon, sajt, krumpli, tészta
2017. jan. 19. 12:23
 1/5 anonim válasza:
82%
Én a húst szeletekre vágnám ki kloffolnám fűszerezném ezt tepsibe raknam, rá a bacont majd a sajtot :) mellé krumpli puret :)
2017. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Zöldborsós, vagy gombás tokány (akár mindkettő is lehet benne), tésztával.ha a hagyma dinsztelését egy kis szalonnás alapon kezded, még finomabb lesz.
2017. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Én krumplis tésztát főznék és a többi megmaradna holnapra.
2017. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Krumplit karikára vágnám. Eloszlatnám egy tepsibe. Rá a karikára vágott hagyma, majd a hús szeleteket rátenném és rá a bacon. És így megsütném.
2017. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Tésztát hanyagolnám és brassóit készítenék, már ha nem ez volt az eredeti terv :)

Brassóiba mehet a borsó, gomba, kis bacon is, és kicsi paradicsompüré nagyon megdobja. Én sajtmániás vagyok, nekem mindenre jöhet, így a brassóira is.

2017. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!