Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű kókuszkrém tortába?

Egyszerű kókuszkrém tortába?

Figyelt kérdés
Mondanátok könnyen elkészíthető kókuszkrémet, ami bőségesen elegendő egy nagyobb tortára? Na meg persze finom is!:)
2017. febr. 3. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Egyszerűen kókusztejet verj habbá.Arra figyelj, hogy 20-30%-os zsírtartalmút vegyél (konzerves, nem a tejedobozos fajta).
2017. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

nahát az első válaszhoz...nem tudom milyen lehet az.

kókuszreszeléket megfőzöd egy kis tejbe, hogy megpuhuljon, cukorral, vaníliás cukorral. hagyd kihűlni.

főzöl egy tejszín vagy vanília ízű pudingot, keverd össze. aztán vagy felvert tejszínnek vagy kihabosított margarinnal keverd. esetleg kókusz likőrt keverj bele, a krémbe ne tegyél sokat mert kicsapódik vagy elfolyik.

de még jobb ha meglocsolod vele a piskótát, és szerintem csokis piskótát csinálj, úgy még finomabb és mutatósabb lesz.

ha a tejszíneset választod, vagy jó sűrű legyen a pudingod, vagy tegyél habfixálót is. remélem tudtam segíteni

2017. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Én is fel szoktam verni a kókusztej leülepedett, zsírosabbak részét. Rengeteg növényi tejszínhabnak ez az alapja, nem értem mi baj vele. Egyszerű, habos, kókusz ízű krém.


A sima habtejszín is 30%os tejből készül, akkor a kókusz ízű zsíros habtejszínnel mi a baj?


Az biztos, hogy a reszelékből főzött szar krémeknél jóval finomabb.

2017. febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

senki nem írta hogy rossz.

ezt mondtam nem tudom milyen lehet. mért lenne rosszabb egy olyan krém amiben van kókusz is? vagyis ahogy te fogalmaztál:szar.

2017. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon egyszerü, ha fözöl egy sürü tejbegrízt, ébbe még forrón belekeversz kókuszreszeléket, és ha kihült, robotgéppel átkevered, hoyg lazább legyen - lehet bele akár kikevert vajat is keverni, esetleg tejszínhabot (fixálóval)
2017. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd kreálok valamit az infók alapján. A tej, és tejszín habbá verése, nekem nem nagyon szokott sikerülni.
2017. febr. 5. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

hidd el a pudingos jó, kipróbált.

egy cukrász

2017. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!