Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Együtt sütés főzés, de mit?...

Együtt sütés főzés, de mit? Tippek?

Figyelt kérdés

Szombaton a párommal szeretnénk együtt főzni de amilyen kényes, és nem tud főzni, őtletrm sincs. Kedvembe szeretne járni, szerintem jó program. Epp gyerekek nélkül leszünk. Tudtok segiteni, ötletet adni? Desszert is jöhet.

Köszönöm előre is.

28/L 36/F



2017. febr. 7. 10:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok! Nem tudom mi a baj az általam tervezett menüvel. Egyáltalán nem munkaigényes, ráadásul tartalmas kaja.

A kérdező szerint: "Desszert is jöhet". A palacsintából annyit sütnek ki, amennyit akarnak, amennyire az idejük futja.

Szépek vagytok azért, hogy ennek ellenére ilyen szépen lepontoztatok! Kíváncsi lennék, hogy a "krémlevesektől" és hasonló csecsemőknek való kajától mennyi energiájuk lesz egyéb dolgokra...

2017. febr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nalunk ilyenbol nincs sertodes. Szoktunk egyutt fozni parrszor csak most a menü fogott ki rajtam azert tettem fel a kerdest
2017. febr. 9. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!