Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Együtt sütés főzés, de mit?...

Együtt sütés főzés, de mit? Tippek?

Figyelt kérdés

Szombaton a párommal szeretnénk együtt főzni de amilyen kényes, és nem tud főzni, őtletrm sincs. Kedvembe szeretne járni, szerintem jó program. Epp gyerekek nélkül leszünk. Tudtok segiteni, ötletet adni? Desszert is jöhet.

Köszönöm előre is.

28/L 36/F



2017. febr. 7. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Valami egyszerűt :)

Csirke egyszerűen megsütve vagy grillezve, lehet valamilyen pácban, pl. mézes-mustáros.

Hozzá valami zöldsaláta, mindenféle zöldségekkel.

Desszert: gesztenye püré

Aztán a fennmaradó időt másra is kihasználhatjátok :)

2017. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tervezek szombatra , a fenn marado idovel mit kezdjunk vagy esetleg közben az mar megvan ;-)

Kicsit romantikazni akarok, mondtam az uramnak ne tervezzen szombatra, meglepi lesz csak egyenlőre a kajaval vagyok bajban h mit. De köszi a tippet ;-)

2017. febr. 7. 10:37
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Főzhettek valami tartalmas levest is, gulyás, raguleves. Vagy bolognai, tepsis hús. Desszertnem tiramisu pl, vagy kókuszgolyó.
2017. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem is nagyon jó ötlet a:

- gulyás-leves. Egyszerűen összerakható, és ha már fő, nem sokat kell vele bíbelődni. Akár meg is tanulhatja a párod, ill. mellette lesz egy kis szabad időtök is erre-arra.

- összedobsz a sütőbe egy tepsi csirkét, közben az is megsül, hogy a leves után legyen még valami rágnivaló is.

- és ha még kavarsz egy adag túrós palacsintát, jó móka lesz, amikor majd tanulja párod, hogyan kell megfordítani.


Kb. 2 óra alatt kész is az ebéd, és minden happy! :))

2017. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ő akar a te kedvedben járni, akkor miért a te feladatod a szervezés? Így kb megengedte, hogy a magad kedvében járj.
2017. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
AZ utolsónak igaza van... főképp, hogy ő akar a kedvedben járni, de ő nem tud főzni, tehát te főzöl úgy, hogy ő lábatlankodik, magyarán meglepi magát egy vacsorával...
2017. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedvembe harast ugy kell erteni hogy megkertem fozzunk egyutt, jo program paroknak. Es hat o soha eleteben nem tette volna ezt meg. Hogy örömet okozzon ezzel a keresemmel, igent momdott ha engem ez boldogga tesz
2017. febr. 8. 01:36
 8/12 A kérdező kommentje:
Első haromnak köszönöm. Na lepek aludni, vissza aludt a kicsi. Joejt
2017. febr. 8. 01:37
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó program, persze, csak nehogy sértődés legyen belőle.

Az exem - bár az egy barom volt - is talált ki ilyeneket, és mikor megkértem, mit csináljon, meg hogy, akkor "ha annyira okos vagyok, csináljam meg", és ott hagyott. Hát, aznap nem evett.

2017. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"ill. mellette lesz egy kis szabad időtök is erre-arra. "


[link]

2017. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!