Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy jól bevált töltelék...

Van egy jól bevált töltelék receptetek?

Figyelt kérdés
Levesbe való töltelékre gondolok. Májas, zsemlés, petrezselymes. Étteremben néha nagyon finomat adnak, jó lenne tudni hogy csinálják.

2017. febr. 20. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyesmikre gondolsz?


[link]

2017. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdezem, hogy kb. mire gondolsz, mert nem értem a kérdésedet.


A töltelék masszákat általában levelekbe szoktuk beletekerni, például káposzta, szőlő, karalábé vagy egyéb növény levelébe, illetve paprikába, stb.

Pl. töltött káposzta, töltött paprika.


Legalábbis én ezeket ismerem töltött ételeknek.


A kérdésed alapján viszont arra tippeltem, hogy Te lehet, hogy a májgombócra, más néven májgaluskára gondolsz. Nem?

2017. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha leves betétre gondolsz. Medvehagymás burgonya gombóc liba leveshez szoktam készíteni , palacsinta tészta szép keskeny csíkokra vágva ragú és hús levesbe .
2017. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem májgombócra gondolok, hanem töltelékre, mint a töltött csirkecombnál. Borsodban ezt szokás húslevesben főzni.


[link]

2017. febr. 21. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam még erről! :-) No, most már ezt is tudjuk. :-)
2017. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!