Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik bolti üveges lecsónak...

Melyik bolti üveges lecsónak nincs konzerv íze?

Figyelt kérdés
Melyik a legfinomabb?

2017. márc. 1. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valójában mindegyiknek ugyanaz az íze van, de nem attól, hogy konzerv, hanem mert meglehetősen rossz arányokkal dolgoznak évtizedek óta. Az üveges konzerv lecsó 30 % paprikát tartalmaz, a többi híg paradicsomszósz.

Én a lecsót (persze ez a privát véleményem ) úgy készítem, hogy 1 rész paradicsom, 2 rész paprika, és természetesen alá egy kis dinsztelt hagyma.Házi eltevéskor is.

a konzervnek még az is a "baja ", hogy a magas hőkezeléssel az a kevés paprika is élvezhetetlenül puha lesz benne.

De biztosan lesz valaki, aki megmondja melyik a legfinomabb konzerv :) Úgy legyen :)

2017. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában egy üzlethálózaton belül csak egyféle szokott lenni, válogatni nem nagyon tudsz.

Hogy melyik kevésbé rossz a fentiek alapján nem tudom. De ha a 100 méterre levő boltban csak második helyezettet találsz, akkor el fogsz zarándokolni a 4 km-re levőbe?

A lecsó végtelenül egyszerű étel, s manapság egész évben kapható minden hozzá.

Igaz, ilyenkor elég drága a paprika.

Bocs, hogy nem nevezek meg egy márkát sem!

A mai vacsorát nem oldja meg, de paprikát nyersen is könnyű megőrizni télire, s házi lecsóeltevés is kifizetődő mulatság.

Próbálkoztam én már Alidban, Lidlben, Auchanban, Tescóban stb. kaphatókkal, de mind kidobtam.

2017. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Azt nem tudom melyik a legfinomabb, mert inkább csak tűrhetők, de a Lidl-s az borzalmasan rossz! Az még feljavítva sem ehető.
2017. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most Lidl-ből vásároltam próbáltam, iszonyat :(
2017. márc. 2. 11:17
 5/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

XD

Sajnálom! De ennél már csak jobb lesz! Pl a tescós az ehető 1x-1x. Ha nagyon rákapsz, akkor minden üveggel csak rosszabb lesz. De ha alkalmanként eszed, vagy mondjuk házi lecsó mellé rakod, olcsó térfogatnövelőnek, akkor egész korrekt.

De a Lidls az egy igazi merénylet! Már levelet is írtam nekik, hogy hogy rakhatnak ki ilyesmit a polcra.

2017. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!