Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » T hogyan készitenétek el a...

T hogyan készitenétek el a banánból eperből és kiviből valami ételt amiben benne van a pacal pörkölt a disznósajt es a bab?

Figyelt kérdés
Esetleg bográcsban megfőzni ? Vagy a kiviből meg a pacalból valami főzeléket kéne talán csinálni és ugy bele a többit ? Vagy negsütve esetleg ? Egyszeruen nem tudom kitalálni hogyan kéne

2017. márc. 10. 10:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ezeket szoktam enni és jo lenne egyben valahogy
2017. márc. 10. 10:02
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért készítenél moslékot?
2017. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez nem moslék, ezek mind mind finom ételek , legalabb is szerintem es hat lehetetlen,nem,létezik , na meg sajat recepteket készítek es ezt találtam ki csak nem tudom még hogy legyen
2017. márc. 10. 10:07
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
szokjál le a kábítószerről...
2017. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
En nem hasznalok olyanokat mert egészségtelen
2017. márc. 10. 10:35
 6/12 anonim válasza:
90%

Egyszerűen rakd bele egy turmixba, EGY csipet só, EGY csipet bors, ha szereted a csípőset, egy kicsi chilli szósz vagy paprikát rakj bele, és turmix.

Ezután öntsd egy fazékba, melegítsd fel, amikor már forr, csinálj egy paprikás habarást neki. Köretnek mehet krumpli,rizs vagy simán kenyérrel. Egészségedre :)

2017. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Én megfőzném a pacalt eperrrel pörköltnek a disznosajtot felkockáznám a kivivel ez lenne a savanyúság hozzá. Desszertnek a banánt meg a babot lepürésíteném mert ennek qnnyira nincs karakteres íze csinálnék belőle egy babapiskótás pohár krémet. Szerintem kiváló👌
2017. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Szívesen segítenék, de laktózérzékeny vagyok, így disznósajtot sem ehetek.
2017. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Attol, mert kulon-kulon jo ize van valaminek, meg nem biztos, hogy osszeillik. Ebbol igy max egy kiados gyomorrontas lesz, mar ha egyaltalan le tudod tuszkolni a torkodon a vegeredmenyt. Otletnek is gusztustalan ez az egesz.
2017. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

1. Szalonna csíkokból töpörtőt süss, majd beleforgatod a kockára vágott sajtot, és azon megdinsztelni egy kisebb fej szálára vágott vöröshagymát. Kevés törtpaprikával megszórod, pici vízzel felengeded, amikor már forr, beleöntöd a kész pacal-pörköltet és össze-forralod. Majd az előre megfőzött (leszűrt) babot is bele. Kevés cukrot rákaramelizálod és ecettel/citromlével ízesíted.

Ez így valahol (talán) hasonlít a Spencer-féle hagymás babhoz.

A gyümölcsöket szépen összedarabolva, enyhén cukros-ecetes lével mellé mint a gyümölcs-saláta.

2017. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!