Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyorsrizst meg lehet fözni a...

Gyorsrizst meg lehet fözni a müanyag tasak nelkül?

Figyelt kérdés
En ugy szoktam, hogy labosban olajon lepiritom a szemeket, majd utana öntöm fel keves vizzel, igy nem lesz izetlen es ragacsos, viszont csak gyorsrizst talaltam. (bocsanat az irasert, nemet billentyüzetröl irok)
2017. márc. 15. 12:28
 1/8 anonim válasza:

A gyorsrizs nem egyenlő azzal amit először lepirítasz majd utána öntöd fel vízzel.

Ezt a tasakkal együtt kell forrásban lévő vízbe helyezni.

2017. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Én már próbáltam.Jó lett.
2017. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kerdes, hogy miert nem egyenlö. A tasak lehet csak a fözes gyorsitasa kedveert van, vagy elö van fözve? Az nem mindegy. Masodik irta neki bevalt, lehet en is megkockaztatom.
2017. márc. 15. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam olyan volt, hogy kiszakadt a zacsi. Ki mégsem dobhattam, kellett a vacsihoz. Megfőztem, jó volt.
2017. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer leküldtem a férjem, hozzon riszt, rakott káposzta volt a terv, csak elfelejtettem, hogy rizst kellene venni. Jót akart, gondolta, előbb kész, hozott konyhakész rizst.

Felraktam a darált húst pörköltnek, beleöntöttem a rizst és tökéletes lett. Azóta a rizses hús, rakottak, mindig azzal készülnek nálam.

2017. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, közben megcsinaltam. Kicsit trutyis lett, de szerintem ennek inkabb az az oka, hogy en otthon mindig a nagymama regi zomancos labosaban csinalom, es sok fele meret közül lehet valogatni. Itt csak egy parolo edenyt talaltam, es a tüzhely is villany, nem lehet oylan gyorsan szabalyozni a höfokot. Minden esetre nem oylan viz izü, mint a zacsiban fözes.
2017. márc. 15. 14:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Kevesebb vízbe kellett volna tenni, mivel előfőzött
2017. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csinaltam a maradekbol sült török rizst. :-) Arra pont jo a ragados. Isteni lett.
2017. márc. 17. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!