Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jól bevált zakuszka recept?

Jól bevált zakuszka recept?

Figyelt kérdés

még sosem csináltam, de már ettem babosat meg padlizsánosat. nagyon finom volt. kenyérrel és pirítóssal ettük.

írnátok kipróbált recepteket? mivel/mihez eszitek?

azt is írjátok légyszi, hogy kell elkészíteni.



2017. márc. 27. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Apósom szokott Romániából hozni...nagyon finom, mi puliszkával (mamaliga románul) esszük. Recept: [link]
2017. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösziii
2017. márc. 27. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Erdélyben zakuszka, Magyarországon ajvár. :) Van Tescoban csípős és nem csípős. Én még nem készítettem de tervezem. Zöldséggel eszem, mellé vagy belemártogatom. Kenyeret nem eszem.

Az igazi receptet google-zd le Én diétásan fogom csinálni. A paprikát, padlizsánt, paradicsomot, hegyes erős paprikát, meggrillezem, majd összevágom vagy turmix. Ízlés szerint fűszerezem (só, bors, fokhagyma, chili). Összefőzöm pépesre és kés is. Zsiradék nélkül.

2017. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom zsiradék nélkül milyen lehet, olyan száraznak képzelem, szerintem elveszti a jellegét.
2017. márc. 27. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg ne grillezd hanem süsd vagy grillezd és zsiradékban főzd - a többi ugyanaz. Egyébként megszokod a zsiradék nélküli ételeket, jobban érzed az igazi étel ízét. Ez olyan mint amikor vki cukrozza a gyümölcsöt vagy sózza a zöldséget. 5-10 alkalom és megszokod. Nekem ennyit megért a SZÁMOMRA tökéletes testem.
2017. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már diétánál tartunk, akkor a legjobb zsiradék a ghí lesz. De ez csak fél évig áll el. Ez a létező legegészségesebb zsír.
2017. márc. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a Google nagyon jól bevált, amikor keresni akartam.
2017. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!