Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lereszeltem a kígyóuborkát...

Lereszeltem a kígyóuborkát salátának, de nincs itthon ecet, hogyan lehet még elkészíteni, úgy, hogy ne legyen benne tejtermék?

Figyelt kérdés
Azt ne írjátok, hogy menjek le a boltba, odáig én is eljutottam...Csak gondoltam hamár így alakult, kipróbálok valami újat. Persze ha tejtermék nélkül lehetséges. Fasírthoz lenne és burgonyapüréhez.
2017. ápr. 2. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

citrom?

Sosem teszek tejterméket az uborkasalátába.

2017. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is max. citrom, más nem igazán jöhet szóba, nekem így se lenne az igazi, nagyon szeretem az ecetet s salátába az kell.

Első, rengetegen eszik tejföllel az uborkasalátát. Én sem, de ismerek olyat, aki igen, hisz nem ritka dolog.

2017. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
De simán is lehet enni a nyers zöldséget az ételhez... Én szinte mindig ezt teszem.
2017. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az van!! De jóó, az jó az ecet helyett? DE szuper! Köszi szépen.
2017. ápr. 2. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
megsózod, levet ereszt. ha nincs citrom, tehetsz rá pld darált mákot, vagy másféle zöldséget, ha van, pld ráreszelsz egy répát. egy kis zöldfűszerrel is feldobhatod, bazsalikom, oregánó, tárkony, stb, ami van
2017. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezer éve citromlét használok ecet helyett is.
2017. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megcsináltam citrommal. Kíváncsi vagyok milyen lesz. Biztos finom. Kicsit lightosabb ízű, de finomnak tűnik így belekóstolásra.


Szoktunk sima nyers zöldséget enni a főtt ételhez, de pont ezért kívántunk volna most salátát.


Egyébként külön jó, hogy nincs ecet, jól esik a kicsit új íz.


Köszönöm a tanácsokat.

2017. ápr. 2. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!