Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok ajánlani cukrosnak...

Tudnátok ajánlani cukrosnak sütit?

Figyelt kérdés
Apósomnak nemrégen derült ki, hogy cukros, és a szívével is baj van. Most jön a húsvét, és a 3 gyerekből kettőnek is most lesz a szülinapja. Tehát húsvét, másnap szülinap 1, másnap szülinap 2. Szóval lesz süti. Szeretném apósomat is megkínálni valamivel, de nem tudok olyan receptet, ami cukrosnak is jó, és finom is. Sajna próbasütésre már nincs idő. Nem is volt, hiszen most engedték ki a kórházból. (hétvégére, hétfőn megy vissza)

2017. ápr. 14. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Kókuszpuszedli, vagy olyan sütik amikben a lisztet nagyrészt helyettesíti valami pl mák vagy mogyoró.
2017. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Én update lisztből sütök nekik. Kalácsban van az élesztő miatt egy teáskanál cukor, de attól semmi bajuk. A gesztenyés kifliben egy gramm cukor sincs. De sütöttem Lajcsi szeletet is, édesítővel.
2017. ápr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Süthetnél valami sajtosat.Szerintem a sós sütiket cukorbetegek is ehetik.
2017. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3, nem csak a cukor a gond nekik, de a liszt is...
2017. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok.Van cukros a rokonságba és eszik lisztes dolgokat.Bár azt nem tudom,h mennyit.
2017. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég baj, sajnos korábban az volt a szemlélet, hogy no cukor, pedig a finomított egyéb szénhidrátok pont annyit ártanak. Érdemes vc-t nézniük egy szelet cukormentes, de lisztes süti után. Én négy éves koromtól vagyok diabos, tudom, mit beszélek :(
2017. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 16. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Minek vàlaszolnak olyan emberek akik nem értenek hozzá?? (1-es, 3-as...)

Kérdező, ha még aktuális, én mindig úgy sütök hogy a fehér lisztet teljes kiörlésűvel helyettesítem, a cukrot xilittel/eritrittel. Ìgy majdnem mindent meg lehet sütni. Ill a túró nagyon jó, mert abban kb semmi szénhidràt nincs. Csinàlhatsz pl olyan tortàt aminek nincs alja, vagy csak nagyon nagyon vékony piskóta, és túrókrémet (túró+ joghurt+ édesítő) teszel rà, tetejére kis gyümi (de nem banàn, szőlő).

2017. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!