Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hulala és a sima habtejszín...

Hulala és a sima habtejszín között mi a különbség?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 13:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló: a zselatin-fixböl mennyit adsz a tejszínhez?
2017. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Sikerült :D
2017. ápr. 19. 16:43
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
zselatin fix-ből csomagolási útmutató szerint dolgozom, mostanában az Aldi-s zselatint használom, abból fél liter folyadékhoz kell egy csomag, de attól is függ milyen krémet készítek, mennyire kell kemény hab
2017. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 ANIKÓI válasza:
73%
Ma vásároltam fél liter Tolle habtejszint 669.- ft volt., méreg, hogy nem verhető fel rendesen! Kicsit besűrűsödik, de soha többé nem veszek a már kipróbáltnál mást - meggle, Hullala, és Ok sárga dobozos - nekem ezek mindig felverődnek pár perc alatt! Szégyen, hogy ilyeneket árulnak! Sajnos nem kaptam mást, ezért megkockáztattam, de meg is bántam!
2019. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
67%
Utolsohoz a valaszom az S budgetes tejszin is hasonloan silany kategoria 4 ora munkam ment karba miatta 👌🏽
2020. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem verődik fel a tejszín az nem a silányságát jelenti,kell hozzá a fixáló...
dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!