Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sűrített paradicsomból mit...

Sűrített paradicsomból mit készítsek csirkemellhez?

Figyelt kérdés
Van itthon egy kis konzerv aranyfácán sűrített paradicsom. Lehet ebből valamilyen szószt/mártást készíteni? Esetleg tejszínnel felöntve? Minden receptben csak nagy üveges paradicsomot írnak, így elbizonytalanodtam a sűrített parival kapcsolatban.

2017. máj. 8. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Tejszínes-bazsalikomos paradicsommártás teljesen jó, sütnék bele koktélparadicsomot is.
2017. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Most ezen mit lehet lepontozni...:(
2017. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:O

Nem én pontoztam le, köszönöm a válaszodat!

2017. máj. 8. 20:10
 4/7 A kérdező kommentje:

Aki lepontozta, attól várom a javaslatot, hogy mit kellene másként, vagy ő mit ajánl.

Meg persze ha másnak van még más ötlete, hogy mit készítsek és hogyan, akkor szívesen venném a tanácsokat még! :)

2017. máj. 8. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne szívd mellre kedves egyes, vannak akik ebben találják meg az örömüket, mindent lepontoznak. (lehet ez is le lesz :D )
2017. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sima paradicsommártás kockára vágott főtt krumplival + a hússal tökéletes. Én nem variálnám tejszínnel, tejföllel, már csak az allergiám miatt sem.
2017. máj. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kis doboz sűrített paradicsom pont elég lenne egy-két adag svéd gombasalátához, persze, ha van esetleg otthon gomba, vagy gombakonzerv.
2017. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!