Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott chicken nuggetset...

Fagyasztott chicken nuggetset hány fokon kell sütni, és meddig?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 12:15
 1/10 papagenou ***** válasza:
57%
főzőlapot feltekered maxra, amikor a serpenyőben már bugyog az olaj, akkor belerakod s pár perc alatt kész. vágd ketté, ha puha s fehér akkor eheted. ezek amugyis előre elkészítettek gyakorlatilag.
2017. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Pár perc alatt biztosan fagyos marad - tapasztalat.


Beleteszed a forró olajba, és kislángon fedő alatt sütöd, hogy átmelegedjen a belseje is.

2017. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Magas hőfokon 3-4 perc.
2017. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

És ne várd meg, míg bugyog = forr! az olaj, mert abból szép szanaszét fröcsögés lesz.


Én bele szoktam tenni egy fogpiszkát, vagy darabka panírt, és mikor az serceg, (de az olaj még nem "bugyog"), akkor rakom bele a húst.

2017. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 papagenou ***** válasza:

ha kislángon sütöd olajban sokáig, akkor felissza az olajat és tocsogni fog.

egyébként igen, célszerű kicsit hagyni hogy olvadjon előtte. lehetőleg ne rögtön a fagyóból az olajba tedd.

2017. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak azt elfelejtettem írni, hogy sütőben szeretném sütni.
2017. máj. 9. 14:44
 7/10 papagenou ***** válasza:
100%

mondjuk igen, az egy jelentős külömbség :D

ha sütőben csinálod, akkor feltételezem, hogy nem sietsz nagyon - hiszen úgy mindenképpen lassabb - s így mindenképp olvaszd ki szerintem.

de mivel ezek kis "húsdarabok" viszonylag hamar átfognak sülni. szerintem 150 fok is elég lesz neki kb s olyan 10 percnél kétlem, hogy több kellene :) de mivel így még nem csináltam, csak tippelek. de majd ha kész vagy, írd le, hogy meddig tartott :)

2017. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

180 fok, aztan majd látod, ha már kezd aranysárga lenne, akkor kiveszed. kb. 15 perc lesz.



egyébként ezen a bugyog az olajon jot nevettem :D ezek alág kb. 2 csepp olaj boven elég..de sokra már az is rá van irva, hogy nem kell hozza olaj. csak beletenni a forro serpenyobe és 6-8 perc.

2017. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 papagenou ***** válasza:
örülök, hogy jó kedved lett tőlem :p én így szoktam sütni, rövid ideig, nagyon forró olajban s így szeretem. ez van :p
2017. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sütőben más, ott olyan 150 fok 15 perc max., és olaj sem kell alá, épp annyi, hogy ne ragadjon le - vagy sütipapír.
2017. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!