Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miert nem foznek a mai Nők,...

Smilet kérdése:

Miert nem foznek a mai Nők, Anyák? Kinek mi az oka, hogy nem foz?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek ra,hogy aki inkabb etelt rendel az miert teszi? Akar kisgyermekes anyukak,egyedul allo nok. Elborzadva tapasztalom,hogy sokan nem akarnak fozni a csaladjuknak,pedif ez nagyon fontos!!!!

2017. máj. 21. 19:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Mert 8-tól fél5-ig munkahelyen van, ha ott elkezd főzni, akkor valószínűleg kirúgják.
2017. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A munkahelyen kivul is van elet :) ez nem lehet kifogas :)
2017. máj. 21. 19:43
 3/35 anonim ***** válasza:
16%
Valoszinüleg nincs kinek!!!!!
2017. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%

Van élet, de ha a pár mindkét tagja dolgozik, akkor miért várnád el, hogy a nő főzzön? A "klasszikus" felfogás szerint azért főzött a nő, mert a férfi volt a munkahelyen és dolgozott. Ma már mindenki dolgozik, így okafogyottá vált erőltetni ezt a szokást.


Másrészről meg minek főzzön vacsorát, még egy főtt ételnek? Felesleges naponta kétszer.

2017. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Vacsira nem is kell foetel. En is nő vagyok. 2 gyermek es munkahely mellett van idom fozni. A parom is es en is azt viszunk enni,amit itthon elotte nap megfozok. Ez szerintem alap dolog.
2017. máj. 21. 19:52
 6/35 anonim ***** válasza:
85%

Ja, van a munkahelyen kívül is élet. Mire Pestről kiszabadulsz, hazaingázol, a 16.00-ig tartó munkaidő olyan fél hétre tolódik. Szerencsés vagy, ha a gyereket addigra hazahozta valaki és vigyázott rá. Bedobod a mosást, megnézed a leckét, gondolkodsz, hogy mit felejtettél el hozni a boltból és melyik csekket nem adtad fel. Ezek után gondolom minden vágyad, hogy nekiállj a töltött káposztának.

Neked fontos, másnak nem az. Mondom ezt úgy, hogy rendszeresen főző nő vagyok, család nélkül.

2017. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%

Miért a nő feladata a főzés? a pasi is tud, vagy a legjobb ha együtt oldják meg.

Amúgy meg nem kell minden nap főtt ételt enni, lehet néha salátát is, vagy gyümölcsöket. Ha meg főzöl, akkor főzz 2-3 napra.

Van jobb dolgom is mint órákat ácsorogni a konyhában meló után. Persze néha néha kedvet kapok főzni ezt azt, de nem ez a hobbim, hogy minden nap ezzel foglalkozzam.

2017. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
22%
Jaj, ezek a munkahelyi kifogások, istenem. Szánalmas némely ember, de tényleg. Arra van időd, amire te akarod hogy legyen! Ti nem AKARTOK főzni. Ezt ismerjétek be legalább, ne tereljetek ilyenre hogy nincs idő. Hogyne lenne. Én 8-től 16-ig dolgozom. 16:30-tól 17:20-ig teremben edzek, utána hazamegyek, és elkészítem a másnapi kajámat. 30-45 perc az egész. Ennyi időd nincs? Párom 12 órában dolgozik, ez mellett is van ideje másnapra megfőzni. Kifogás mindig van, meg facebookozni napestig. Minden az időbeosztáson dől el.
2017. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
70%

Apuka miért nem főz?

Döbbenetes, hogy 8 óra munka, gyerekek után rohangászás és takarítás után van pofája kajàt rendelni anyukának és nem görnyed még pár órát a konyhában, fúj.

2017. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
74%
Mért nem főz a férfi??
2017. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!