Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tároljátok a sütiket,...

Hogyan tároljátok a sütiket, hogy ne száradjanak el?

Figyelt kérdés
Mindig megsütöm, kiteszem egy formára, és az ott a konyhába az asztalon amig el nem fogy..Mondjuk azt nem kell búsúljam, hogy későn fogy el..De volt olyan, hogy megszáradt..Most azt nem tudom, hogy takarjam le? De ha krémes akkor nem tudom...Nylonnal esetleg? Vagy ti hogyan csináljátok? Felvágjátok, tállcára teszitek és azt "szigetelitek" le?:D
2010. máj. 18. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
én berakom a hűtőbe, ott nem szárad el.
2010. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a hütőbe ha beteszed, akkor letakarva gondolom úgy-e?
2010. máj. 18. 08:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én ha sütök egy tepsi süteményt, akkor mindig csak annyit teszek ki a család elé tányérba, ami biztos hogy rövid időn belül elfogy, a többit jól lezárható műanyag, vagy fémdobozba tárolom, soha nem szárad meg.
2010. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah..dobozba tényleg jó..kell vegyek:d
2010. máj. 18. 08:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is dobozba rakjuk.
2010. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia! én a megsült sütit megvárom míg kihűlt, letakarom papírtörlővel és belehúzom egy neylon zacskóba. mindig annyit vágok amennyi egyszerre elfogy.én a speizban a földön tartom hidegen.

üdv.

2010. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindent folpackkal takarok le. De vannak műanyag dobozaim is.
2010. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is műanyag dobozba teszem, és be a hűtőbe. Ha pedig nem krémes, akkor a nylon vagy folpack jöhet szóba.

2010. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!