Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nyers maradt a sütim közepe!...

Nyers maradt a sütim közepe! Folyik a tészta, mint mikor betettem, csak képződött egy réteg rajta! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Negyed 2kor tettem be, most néztem meg előbb...mondom szépen sül, mindjárt kész. Beledugtam hústűt, hogy megnézzem mennyire sült már át, erre kibuggyant a tészta! Mit csináljak vele? Nem akarom kidobni! :( Levettem a hőfokot, de így vajon jó lesz-e? És mikorra sülne meg? 4kor legkésőbb el kell mennem itthonról! Segítsetek! :(
2010. máj. 19. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Tovább kell sütni, lassú tűzön.
2010. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt csinálom. Kivettem már a formából is és rátettem egy nagyobb tepsire...hátha. De nem tudom mitől lett ilyen, máskor mindig sikerült :(
2010. máj. 19. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:

biztosan, mivel siettél kicsit nagyobb lángon kezdted sütni azért sült meg a teteje.

tegyél rá fóliát vagy sütőpapírt és lassan süsd tovább.

üdv.

2010. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elég lisztet tettél bele?
2010. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, elég lisztet tettem. De már megoldottam...megkóstoltam és mivel az íze se tetszett, ezért a meggyeket kiszedtem belőle, azt majd megeszem, a tésztát meg szerintem kidobom :( Vagy kiszárítom valahogy és jó lesz kókuszgolyónak vagy vmi...még nemtom :)
2010. máj. 19. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Bemelegítetted előtte a sütőt? Én akkor kapcsolom be a sütőt, mikor nekikezdek a piskóta összerakásának, olyan gázsütő 5-6-os fokozaton megy, majd mikor beteszem, akkor visszaveszem 4-esre.


Ne add fel, néha kísérletezgetni kell!

2010. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!