Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ennél a receptnél tényleg...

Ennél a receptnél tényleg elég lehet 20 perc főzés?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 15. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Elkészítés ideje 90 perc.

20 percig a gombócokat főzöd csak, amihez az idő elég..A gombócok már előtte megpirítottad, így a főzéshez már nem kell sok idő

2017. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég, csak annyi kell hogy ne legyen nyers, mivel darált hús így nem lesz kemény.
2017. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, olvasni azért tudok. :D

Végül nekem nem volt elég a 20 perc. Fél óra főzés után szétvágtam egy golyót, de úgy gondoltam ráfér még egy kis főzés. Közel 1 órát főztem a 20 perc helyett. Igaz, én combból főztem, talán ezért is kellett neki több idő.

2017. júl. 15. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Mindenki a saját tűzhelyéhez mérten adja meg az időt.

Ha valaki azt írja, hogy neki elég 20 perc, az nem jelenti azt, hogy a te tűzhelyednél is elég. Én sosem nézem az elkészítés idejét, mert nálam legalább fél órával többet jelent az idő..

2017. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tűzhelytől függően max pár perces eltérés lehet, vagy mi? félórán keresztül nem forr fel a dolog? a hiba ennél az lehet, ha túl nagy gombócokat csinálsz, vagy nem fedő alatt főzöd. esetleg kicsit meg is lapogathatod.
2017. júl. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szabee, fedő alatt főztem, többször öntöttem rá vizet is, de egyszerűen nem tűnt elég puhának. A konyhában szeretem a precíz munkát, a gombócokat kivétel nélkül lemértem, 28-30 grammosak voltak, szóval elég kicsik. Szerintem amiatt kellett neki több idő, mert sertéscombból készült. Bolognainál is megfigyeltem, hogy mikor darált combot veszek, akkor több időt igényel mint pl. a lapocka.
2017. júl. 16. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!