Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti használtok ételízesítőt?...

Ti használtok ételízesítőt? (delikát, vegeta. Stb)

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 17:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

Nem. Sót, zsírt, zöldséget, néha különféle fűszereket használok. Régen volt otthon vegeta, de pocsék ízűnek tartottam s merőben feleslegesnek is. Ma pedig glutamátosak, amit soha nem vagyok hajlandó enni, sem az íze miatt, sem egészségtudatosságból, amúgyis minek? Nem étel.

Egy időben volt itthon natúr vegyes szárított zöldségkeverék, de az sem fogyott.

2017. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Rendes szárított, lereszelt, gyalult, zöldségeket használunk, van ami sóval van. Van ami só nélkül.

És Vegeta, mint ami a zöld növényt használjuk.

2017. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Régebben használtam, de azt vettem észre , hogy már nem tudom az ízét nélkülözni, ezért el kezdtem tudatosan egyre kevesebbet használni. Mára teljesen leszoktam róla.

Visszatértem a hagyományos ízekhez.

2017. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Delikátot mindig és zöldséget, répát, petrezselymet.
2017. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
igen
2017. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem, soha, nem is tartok itthon ilyen sz..rt. Utálom az ízét, és teljesen fölösleges. Drága édesanyám még a tökfőzelékbe is vegetát tett, ő így tanulta otthon, én meg a falra másztam tőle.:-) Ilyenkor nyáron teszek el friss, összevágott petrezselymet, zellerzöldet, kaprot stb. a fagyasztóba, sárgarépát, egyebeket télen is kapni, nem látom létjogosultságát se a szárított zöldségeknek, mesterséges "ízfokozóknak".
2017. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem használok, semmi szükség rá. Bele kell tenni az ételbe azt, ami belevaló.
2017. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
47%
Én csak a Reform Vito-t veszem. Ebben nincs cukor. Csak tengeri só és szárított zöldségek :)
2017. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Én vegetát használok. Nem főzéshez, hanem utólag fogyasztás előtt ízesítem vele a leveseimet. Én imádom az ízét.
2017. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Szoktam használni mert fűszeresen szeretünk enni és ezek(vegeta,husleveskocka,pörköltkocka) kicsit meglökik a kaját. Ezektől függetlenül semmilyen hozzávalót,fűszert nem hagyok ki ezeket pluszba teszem bele.

Olyanok ezek mint a hajnak a tupír elhagyható de ha benne van ad egy kis pluszt.

2017. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!