Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tiramisuba kávé helyett?

Tiramisuba kávé helyett?

Figyelt kérdés
Férjem kinem állhatja a kávét de én meg nagyon szeretem a krémjét plusz van egy rakat piskótám így mindenképp azt akarok csinálni csak nem tudom hogy helyettesítsem a kávét. Kakaó? Az olyan jellegtelen. Vagy valami aroma de milyen? Adnátok tippeket?

2017. júl. 25. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi szoktuk rummal
2017. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Tea.
2017. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
rum aroma vagy esetleg kapucsinó ?
2017. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

[link]


de ez működik málnával is most szezonja van ugye, vagy áfonyával vagy ezek vegyesen, nyáron még jobban is fog esni, krémje az ugyanaz, rumot szintén lehet hozzáadni.

2017. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Kávé helyett, mindenképpen kakaó az jó bele.

Rum helyett, rumaroma.

Vagy egy nagyon tejes, kávé.

Kakaóba is lehet rumaromát tenni, meg a tejeskávéba is jó.

2017. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Mandula aroma, ami egy kicsit kesernyés. Fehéret vegyél, ha ezt választod, mert a keserű mandula aroma zöld, az nem menne a tiramisuhoz.a kávé helyett ugyanannyi tejbe tedd, először mindig keveset, és kóstolgasd, hogy szerinted jó lenne-e ízre.

Amúgy az eredetiben is amaretto likőr van, vagyis mandulalikőr.

2017. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen utolsó én is ezrn a vonalon indultam el valószínű ez lesz a befutó.

Köszi mindenkinek,ha van még valami szivesen veszem.

2017. júl. 25. 12:14
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
En egyik evben narancsos etcsokis tiramisut csinaltam. Mindent ugyanugy csinalsz, annyi h a piskotakat frissen facsart narancslebe martogatod. En a krembe is tettem narancslevet. A retegekre etcsokit ontesz a tetejere mehet kakaopor ugyanugy. Ha a piskotadon mar van cukorreteg akkor nemszukseges cukrozni a narancslevet, de mondjuk mi nem szeretjuk a nagyon edes sutiket van aki igen, ezt ti dontitek el :) nagyon finom ;)
2017. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez a narancsos is jó lehet köszi
2017. júl. 25. 17:12
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Kösz a lepontozást, pedig az előttem írt válaszok közül, épp az enyémet találta a kérdező "befutónak "

Én nem pontoztam le senkit, de úgy látszik egyeseknek nagyom csípem a szemét...kellemes további napot nekik is :)

2017. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!