Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Üveges bolti pesto szószból...

Üveges bolti pesto szószból milyen ételeket szoktatok készíteni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tészta- és húsételek egyaránt készíthetők vele.
2017. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tésztára szoktam rakni, tejszínes szószba elkeverve.
2017. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tésztàval csináltam,most ettem először de utoljára is :D
2017. júl. 30. 10:16
 4/5 anonim válasza:
Pestoból nem kell rá túl sok. Én sajttal (budget módban trappista, egyébként a parmezán jobban passzol), sonkával (budgetban gépsonka, de szerintem a húskinézetűbb érlelt sonkák jobbak). Ha szereted, olajbogyó, kapribogyó, az aszalt paradicsom is nagyon jó bele, de sima, friss paradicsom is akár. Vagy csinálhatsz hozzá paradicsomos mozarellasalátát külön. Esetleg rukkolával, de azt ne rakd bele, mert a sajttal , meg a szósszal összecsomósodik, legalábbis nekem. Ehetetlen lett. :) Fenyőmag, bazsalikom, vagy egyéb mediterrán fűszereket is használhatsz hozzá, amik egyébként eleve is vannak benne.
2017. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem a fenyőmagtól az illata teljesen a wc illatosítóra emlékeztetett :D De legalább a páromnak izlett :)
2017. aug. 3. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!