Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A gyümölcslevesbe tehetem...

A gyümölcslevesbe tehetem először az almát, és csak később a szilvát, ringlót, barackot? Vagy akkor nem érnek össze az ízek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 12. 17:35
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem rakhatod együtt a gyümölcsöket. Az alma is elég laza szerkezetű, nem hiszem, hogy több idő kellene neki, mint a többinek. (Bevallom, még csak egyszer csináltam - barack, meggy, alma kombóból - , mert itthon senki nem szereti, de nem volt probléma abból, hogy egyszerre kerültek bele, tökéletes állagúak voltak a gyümölcsök.)
2017. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én együtt teszek bele mindent :)

Gyorsan egpuhul és ha az almát nem jó nagyságúra vágod, együtt fő meg a törpiekkel.

2017. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó = ló.
2017. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is együtt teszem fel főni a vegyes gyümölcsleves hozzávalóit az almával. Semmi gond nincs vele, egyszerre puhulnak.
2017. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!