Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Már csak pár napom van! Jó...

Már csak pár napom van! Jó torta lesz ez így?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Anyának most lesz a szülinapja szeptemberben,és szeretnék neki tortát csinálni itthon.Azt mondta hogy a puncs vagy vanília tortát szereti (2 hónapja megkérdeztem, azt mondtam hogy egy teszt miatt kell)Én arra gondoltam hogy csinálok 3 piskóta lapot,és azok közé teszek vanília,csoki és a tetejére puncs pudingot.Ezt lefedném olvasztott csokival,vagy nutellával,és a tetejére tennék apróságokat.Szerintetek nagyon sok ízű lesz?Mit tegyek?Tudtok jó receptet?Nagyon jól jönne a segítség :(

2017. aug. 30. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2017. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Puding helyett nem tudnál csinálni valami normális krémet, vagy tölteléket?


[link]


De ha nem tudsz sütni, az sem baj, tegyél bele pudingot, anyukád így is nagyon fog örülni, mert tőled kapja!

Isten éltesse sokáig!:)

2017. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Puncs tortát készíteni nagyon egyszerű és nagyon finom.
2017. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
A puncs pudingnak nem sok köze van a puncstortához. A háromféle puding (a puding eleve nem elég szilárd tortába) + nutella mindenképp túlzás. A puncstorta pedig nagyon egyszerűen elkészíthető.
2017. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sok lesz, igen, nagyon édes lesz, főleg ha nutellával kennéd be a tetejét.


Szerintem nagyon kezdőnek egy sima klasszikus gyümölcstortával, vaníliás pudingos krémmel nem nagyon tudnál mellélőni :) gyorsan kész is van.


A puncs pudingos nem rossz,csokival a tetején, de akkor csinálhatnál méteres kalácsot pl. az könnyű [link]

2017. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Készíts puncstortát,

Süss két db piskótát 3 tojásból az egyiket kettévágod, az alsó felét ráteszed egy tortatálra körbefogod a tortakarikával, megkened 5 dkg baracklekvárral az alsó lap tetejét.

A másik piskótát kockákra vágod.

Megforgatod a következő szirupban:

20 dkg baracklekvárt

1 db citrom és 1 db narancs levével

1 dl málna szörppel

10 dkg porcukorral felforralt,a tűzről levéve hozzáadsz

1 dl rumot


Apránként beleforgatod a piskótakockákat és ráhalmozod az alsó lapra

Megkened a felső lap alulra eső oldalát 5 dkg baracklekvárral és ráborítod tortára.

Ráteszel egy lapos tányért vagy a kapcsos tortaforma alját és egy súllyal gyengéden lenyomatod. (Én egy kilós lisztet vagy cukrot szoktam rárakni ) és kihűtöd.


Ha kihűlt bevonhatod fondanttal, vagy cukormázzal

2017. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!