Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Éhes vagyok es nincs semmi...

Éhes vagyok es nincs semmi kaja! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Full ures a huto csak egy uveg bor van benne, es mar nagyon ehes vagyok nem tudom mit egyek mert meg penzem sincs, elfogyott minden, nagyon le vagyok egve senkitol nem tudok kolcson kerni,kez het mulva jon csak a fizetes.. azt hiszem ehen fogok halni.

2017. szept. 25. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Idd meg a bort, éhgyomorra jól beüt, kevésbé fog zavarni az éhség.
2017. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elgondolkoztam rajtaxD
2017. szept. 25. 11:31
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Menj szedj almát, az erdőben ilyenkor van gomba és sok a bogyós gyümölcs is. Esetleg zöldségesnél zárás után ki szokták dobni a hibás árut, kérj onnan. Ha kellemetlennek érzed, mond, hogy a nyuladnak lesz. Ételosztás is szokott lenni, szeretetszolgálatoknál, Caritasnál, hajléktalanszolgálatnál is tudsz egy nap meleget enni. Vagy kérj kölcsön, ha tudsz. A bort csak úgy magában nem ajánlom, mert még éhesebb leszel utána.
2017. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Fordulj a családodhoz, jobb esetben mindig segítenek. :)
2017. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírod melyik településen laksz, akkor talán egy ottani gyakoris ad neked kaját...
2017. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jaj ez mennyire gaz mar.. es en ezert dolgozom ki a belem :(

Koszonom a segitseget!:)

2017. szept. 25. 11:50
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálunk pékségek szoktak olyat csinálni, hogy zárás után kiteszik a megmaradt péksütiket, kenyeret.

Nincs egyetlen egy jó szomszéd, egy barát, egy rokon, egy munkatárs, aki ki tudna segíteni egy kis kajával????

Nincs otthon semmi tartós élelmiszer? Liszt? Tészta? Búzadara?

2017. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyre több ember kerül ilyen helyzetbe! :( Nem cink, én is voltam már így, pedig keményen dolgoztam.
2017. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak akad valaki ismerős, aki tud fizetésig kölcsön adni.

Más kérdés, hogy, ha a te szavaiddal élve "kidolgozod a beled ", miért költöd el a fizetésedet idő előtt.

Bor van a hűtőben, kaja semmi, ez azért sokat mond, már ne is haragudj.

Melegétel osztás pedig szinte minden városban van, és nem kérnek hozzá szegénységi bizonyítványt.

Azért csak akad majd, valami megoldás, legyen szerencséd, őszintén kívánom.

2017. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Keves a fizetesem, nem eleg a szamlakra es az albira pedig azokat muszaj kifizetnem, a bort pedig nevnapomra kaptam de nem ittam meg.
2017. szept. 25. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!