Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet kapni pörköltalap...

Alain Delon kérdése:

Hol lehet kapni pörköltalap fűszerkeveréket?

Figyelt kérdés

Egyszer már volt, csak elfelejtettem, hogy hol vettem.

Erről lenne szó: [link]

A válaszokat előre is köszi!



2017. okt. 5. 12:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9: Nekem kimondottan a fűszerkeverék kell. Közben láttam, hogy mások is csinálnak ilyet, nemcsak a HA.
2017. okt. 7. 20:34
 12/17 anonim ***** válasza:
Micsoda önérzeted kérdező. Pörkölt alap. Minek, mikor meg is lehet csinálni? És úgy jobb.
2017. okt. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12: Ha a kérdésre nem tudsz válaszolni (Hol lehet kapni?), akkor hallgass.
2017. okt. 9. 07:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha 10-en elmondják, hogy inkább csináld meg rendesen, de te továbbra is ragaszkodsz az elméletedhez, akkor vajon hol lehet a hiba?
2017. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14: Természetesen bennetek van a hiba, mert egy kérdésre adekvátan nem tudtok válaszolni, csak villogtok itt a pörköltkészítési tudományotokkal, pedig azt nem kérdeztem.
2017. okt. 9. 11:27
 16/17 Mansour ***** válasza:
100%
Alapvetően igazad van, tényleg a kérdésre kellene válaszolni, csakhát a pörkölt sokak szemében olyan "szent" dolog, hogy rögtön felkapják a vizet még annak a gyanújára is, hogy valaki nem a hagyományos módon akarja készíteni azt. Az viszont fel sem merült senkiben, hogy mondjuk ezt a fűszerkeveréket nem csak pörkölthöz lehet használni...
2017. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16: Végre már valaki, aki kapisgálja a dolgot!
2017. okt. 9. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!