Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Torta krém ezekből?

Torta krém ezekből?

Figyelt kérdés
Tehát egy 3 emeletes tortát szeretnék csinálni, ami úgy nézne ki, hogy alulra sárga színű piskóta, rá barack krém, arra piros színű piskóta amire eper krém, amire megint sárga színű piskóta menne amire viszont mangó krém. A kérdésem, hogy szerintetek jó ízű lesz-e a krém úgy, hogy pürét csinálok mindegyik gyümölcsből, és tejszínnel meg felvert habbal összekeverem? (külön-külön)

2017. okt. 7. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Először is ez az életben nem fog neked megállítása, Max akkor, ha kipalcazod. Másodszor a krémek iztelenek lesznek, mert a gyümölcs püré kevés lesz önmagában a habbal. Harmadszor a hab és a Gyümölcs püré együtt sosem lesz elég stabil. Max vajkremmel működne. Nem tudom mennyi tortát készítettél már életedben, én elég sokat, de nem mernék egy 3 emeletesnek nekivagni
2017. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképp tennék mascarponét is a krémekbe, csak a hab meg a gyümi túl folyós lesz. Illetve a barackba és az eperbe cukor, a mangóba citrom menjen, h legyen íze is. :)
2017. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát elég amatőr vagyok. De mivel gyereknek viszem az osztályába (8 éves lesz) ezért nem vihetek 1 emeletes tortát, hisz az nagyon kevés lenne :/ , Esetleg tudnátok segíteni, hogyan állhatna össze ez az egész?
2017. okt. 7. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Sosem válaszolok privát üzenetre, ne haragudj.


Egy átlag tortát 20 szeletre lehet felvagni. Ha sok gyerek van értelmesebb 2 külön tortát sütni, mint ez emeleteset. A gyerekek többsége nem szereti a gyümölcstortat. Csinálj nekik csokisat, az stabil krém és jobb is mint a gyümölcsös. 100gr csokinkent 100gr tejszín, osszeolvaszt, kihut, habbá ver,és már kész is.

2017. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!
2017. okt. 7. 18:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt azért nem jelenteném ki, hogy a gyerekek többsége nem szereti a gyümölcstortát.Egészen más a tapasztalatom ez ügyben, bár én egy egyszerű, de igen finom gyümölcstortával szoktam a gyerekvendégeket kínálni.(felnőtteket is ) :) Percek alatt elfogy. Azzal maximálisan egyetértek, hogy 3 emeletes tortába tapasztalat híján ne kezdj bele.

csinálj 2 finom tortát,( a gyümisnek szívesen leírom a receptjét ), és fogadd el a másiknak a csokis ajánlatot.

Így választék is lesz, és mindenkinek jut is.

2017. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát 6, 15 évig dolgoztam Vendeglatasban, egy kezemen meg tudom számolni hány gyereknek adtam el gyümölcstortat. Az átlag gyerek a csokisat szereti
2017. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kérlek, ne vitatkozz már. Az a te tapasztalatod, másnak meg más. Ízlésről pedig főleg felesleges vitatkozni, mondták ezt már eleink is...
2017. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A másik, nem vetettem el a te csokis javaslatodat sem.

Ha pedig nem akarsz privát üzenetekre válaszolni, jelöld be, hogy nem fogadsz ilyeneket, ilyen egyszerű...

2017. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eselyes, hogy tobb tapasztalatom van a gyerekek ízléséről, mint neked, ez az egyik. A másik meg: evekkel ezelott megszüntette mar az oldal a privat üzenet nem fogadása funkciot
2017. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!