Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen melegszendvics sütöt...

Milyen melegszendvics sütöt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Paninit és melegszendvicset csinálnék. (Nem akarok rajt grillezni , se gofrit sütni ezekből találtam sokat.)
2017. nov. 20. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is erdekelne
2017. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk Phillips van, sajnos pontos nevet nem tudok... Összességében jó, bár paninihez hogy gondoltad? Azt is be lehet rakni, csak összenyomódik.


És van egy retro, az úristen. Ennek semmijét nem tudom, de szerintem megvan, melyikre gondolok.

2017. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es! Igen, megvan, melyikre gondolsz. Fene tudja hány éves, anno 400 forintért vette anyum, azóta sem romlott el, pedig van másik is, de közelébe sem ér. Kérdező, képet nem tudok most linkelni, de úgy tudom, újra gyártják.

A régit már úgy vadásszák a különböző oldalakon, mintha aranyból volna, de ne add fel, Jófogáson, hasonló oldalakon ráakadhatsz. Elnyűhetetlen és a legfinomabb melegszendvics készíthető vele.

Ha nagyon muszáj és érdekel, akkor jelezd itt, megkeresem neked és belinkelem.

2017. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi erre a célra direkt panini sütőt vettünk, vmi olasz márka. Keress rá így, van többféle. Bevált, még glill sajtot is szoktam rajta sütni.
2017. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nem, nekünk is van :) használtan valahonnan. Csak hátha a kérdező és az egyes szeretne olyat
2017. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es, és kérdező!


Írjátok be google-ba retro melegszendvicssütő szavakat, kiad oldalakat és képeket is.

2017. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es,5-ös válaszoló! Bocsi, csak az első mondatot szántam neked, a többit a kérdezőnek írtam, nem kezdtem új sort. :)
2017. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Óh, ilyen retro nekem is van, szó szerint nincs szívem megválni tőle, mert vagy 25 éve máig is tökéletesen működik.Nem egy szép darab az biztos, de igyekszem használaton kívül letakarni:D

Nem tudom egyről beszélünk-e, kb 25 x 25-ös aluvázas doboz alakú, benne egy kis kihúzható tálca, amihez egy rács is tartozik. Elvileg grillezni is lehet benne, volt valamikor leírás hozzá, de az már nincs meg.felülről a teteje alatt egy vastag izóó főtőszál süti a szendvicset. Először a sima kenyeret szoktam egy kicsit megpirítani, utána megpakolom minden földi jóval, és úgy sütöm készre.

talán még régebbi is, mint 25 év, mert arra emlékszem, hogy "szovjet " gyártmány.Munkás darab az biztos, viszont elnyűhetetlen.

És legfontosabb, hogy olyan melegszendvicset semmiben sem lehet csinálni, mint abban.

Nekem is volt azóta teflonos ilyen-olyan kontakt szendvicssütő, de mind tönkrement idő előtt.

Ráadásul szerintem a nem összenyomott melegszendvics sokkal finomabb, amikor ráolvad a sajt egyenesen mennyei.

Ha sikerül ilyet találnod a neten, nagyon jól fogsz vele járni.

2017. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A régi szovjet? retro :)
2017. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, abban késznek életem legjobb szendvicsei, már vagy 30 éve megvan, idősebb mint én, de felülmúlhatatlan, egyik újfajta csoda se übereli az biztos. Meg is van mi lesz a vacsora:-D
2017. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!