Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit vegyek reggel a Sparban?

Mit vegyek reggel a Sparban?

Figyelt kérdés

Holnap tanulmányi útra kell mennem. Mivel csak Spar esik útba ezért mindig ott szoktam vásárolni ilyen utak előtt. Most nincs semmi olyan étel a lakásban amit vihetnék. Viszont a péktermékeket most hanyagolnám teljes mértékben mivel semmi értelme szerintem csak "kalória", néhány óra múlva ugyanúgy éhes leszek tőlük és az emésztésemnek sem kedveznek. Papírforma szerint 7-kor indulunk és 15 óra környékén érünk vissza, viszont nekem 17 órára van egy megbeszélt étkezésem egyik régi barátnőmmel.

21/f



2017. dec. 1. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Vannak azok a fittnes müzliszeletek, nekem beváltak ilyen esetekkor, laktat és egészséges. Mellé egy dobozos kakaó vagy ilyesmi, esetleg túrórudi stb, ha nem túl későn eszed meg, mert megromlik. Vehetsz diákcsemegét is pl(aszalt gyümölcsök és magvak keveréke, de külön is vehetsz).
2017. dec. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Vagy vegyél egy rúd kolbászt:D Meg egy-két kiflit hozzá:D Viccen kívül, én volt, hogy azt vettem:D
2017. dec. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

- Sózott mandula, banán, 1 csomag szeletelt sajt

vagy

- Dió, alma, szeletelt sajt

vagy

- Szárított datolya/füge, sajt, sózott mogyoró


+ 1 üveg 100%-os narancslé

+ 1 csomag hamlett vagy korpovit keksz

2017. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!