Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit egyek reggelire?

Pemmencs kérdése:

Mit egyek reggelire?

Figyelt kérdés
Kifogytam az ötletekből, és kíváncsi vagyok mit lehetne még enni

2017. ápr. 9. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Emuhúst. Az nagyon egészséges, mert olvastam.
2017. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Zabkása? Ezerféleképpen elkészíthető, nem egy nagy művelet, és még egészséges is. )
2017. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szellemes, de vegetarianus vagyok. Zabkasa nalam az uncsi kategoria...
2017. ápr. 10. 01:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Uncsi? Ez biztos? Én ma pl. túrós-sárgabarackos zabkását reggeliztem. Múlt héten egyik nap mákos-eperlekvárosat, egy másik napon reszelt almás-darált diós változatot.

Tényleg kifogyhatatlan a variációk lehetősége. Én is akkor döbbentem rá erre, mikor meguntam a többi szokásos reggelimet.

2017. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy készíted? Tejben vagy vízben?
2017. ápr. 10. 09:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Fele tej, fele víz. De lehet csak ezzel, vagy csak azzal is. Ha mákosat, vagy diósat készítek, azt is belefőzöm. De csak akkor teszem bele, mikor már a zab kb. a fele folyadékot elszívta. Ha túrót teszek, azt már csak a kész zabkásába keverem bele. A gyümölcsdarabokat pedig ki hogy szereti. Én néha az utolsó 1-2 percben beledobom, így egy picit megpárolódik, de van hogy csak a végén "nyersen" darabolva pakolom rá. Most hogy nyakunkon a gyümölcsszezon, nálam gyakori reggeli lesz a zabkása ilyen-olyan verziója.
2017. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Knäckebröd+padlizsánkrém, avokádókrém, hummusz + olajbogyó, aszalt paradicsom, feta, mozzarella, articsóka, nyammi
2017. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kipróbálom, bár mindig rohanok reggel, így kevés idő jut a reggelire
2017. ápr. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!