Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok olyan bevált praktikáka...

Tudtok olyan bevált praktikákat ajánlani, amivel csökkentitek a konyhában töltött időt?

Figyelt kérdés
2017. dec. 13. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Persze.

Pl kijövök a nappaliba, megnézek egy filmet...

Ez elég hatékony praktika szokott lenni, mert olyankor egyáltalán nem vagyok a konyhában.

2017. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerre nagyobb adagokat főzök, és a felesleget adagokban lefagyasztom.
2017. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Csak akkor vagyok a konyhában, amikor főzök. De főzésnél se kell folyton a tűzhely mellett állni. :D

De az elsőnél a pont. :D

2017. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Fözés közben nem kell "nézni" az ételt, fö magától is. Közben tudok bármi mást csinálni, ritka, amikor fél óránal többet vagyok egyszerre a konyhában.
2017. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Variálható alapétel készítése, például egy nagy adag pörkölt. Mellé adhatsz nokedlit vagy valamilyen más tésztafélét, bármilyen főzeléket. Készülhet belőle rizseshús, székelykáposzta, ledarálva rizzsel zöldséges rakottas, húsos pite vagy palacsinta. Hasonlóan felhasználható az egyben sült hús. Érdemes feltankolni fagyasztott és konzerv zöldségféléket, száraz tésztákat, krumplit, hogy ne kelljen folyton vásárolni. Nagyon jól használható maradék húsokhoz a konzerv gomba, pillanatok alstt fel lehet vele szaporítani a maradék húst.
2017. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Mostanaban ugy intezem, hogy a ferjem hozza haza a gyerekeket s en csak kesobb jovok. Igy neki kell vacsit fozni. Nekem csak a reggeli es uzsonnacsomagolas a feladatom reggelente, plusz este bepakolom a mosogatogepet.
2017. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Bemenni egy étterembe vagy házhoz rendelni.
2017. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jarj etterembe, rendelj kajat ... egy percet sem kell toltened a konyhaban.
2017. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Egyel fenyt, igyal levegot ... nem tudom, hogy hatasos-e ...
2017. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Főzetek valamit a párommal vagy rendelünk, elmegyünk valahova.
2017. dec. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!