Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A túrot lelehet fagyasztani?...

A túrot lelehet fagyasztani? 2 nap mulva lejár a szavatossága és sajnálom kidobni

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fogyasztottam már, túrós pogácsa a használtam el utána. Az íze ugyanolyan volt, de az állaga kicsit lágyabb lett.
2017. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ mire fogod használni.mert kiolvasztas után már kicsit másmilyen állagu.pogácsába tényleg jo.

De fagyasztas előtt kostold meg hogy már nem járt e le.mert én már jártam ugy hogy nem volt jo

2017. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

akkor berakom a fagyasztoba:-)

2017. dec. 23. 09:23
 4/10 A kérdező kommentje:
sütibe szoktam a turot használni
2017. dec. 23. 09:24
 5/10 A Tengerész ***** válasza:
100%
Ne vedd komolyan a ráírt szavatosságot! Ha hűtőben tartottad, sokkal tovább eláll mint ami rá van írva. Amúgy nyugodtan lefagyaszthatod és akkor hónapokig, tán még évekig is eláll. Egyébként a tejtermékek állaga eltekintve a rothadásos típusú bomlástól nem romlik az idővel, hanem csak változik. A tejből ( ha nem homogenizált) finom aludttej lesz, az aludttejből túró, a túróból sajt stb.
2017. dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Méghogy ne vegye komolyan..

Nem egyszer jártam ugyhogy a lejárat előtt 1-2 nappal nem volt jo..

2017. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös beletalált. Ezt alátámasztja a 6-os is - mé ha nem is ez volt a szándék, de valóban kérdés, hogy mire fogod használni. Bármit készíteni - szerintem - majdnem pont olyan a túró fayasztva is, csupán azonnali fogyasztásra nem javasolnám a fagyasztott és frissen felolvadt túrót.
2017. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Persze, hogy lehet.Semmi bajod nem lesz tőle.
2017. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jani273 ***** válasza:
100%
persze hogy lehet fagyasztani. Attol hogy lejar a "szavatossaga", ami nem is szavatossag hanem csak a bolt modszere megmondani az embereknek hogy eddig a datumig garantaljuk hogy az ize olyan aminek mondjuk. Attol meg a turo elall a hutoben akar egy honapot is a fagyoban meg akar egy evet is ha le van zarva rendesen. Igy van ez a tobbi lejarati idovel is. Az csak egy kamu datum mert a boltnka minden filler szamit akarmilyen kicsi is, es ha van hulye aki kidobja a teljesen jo kajat mert a szavatossagi datuma lejart megerdemli es ezeknek a barmoknak csinalja a bolt. Tudja hogy kidobjak es ujat vesznek. Ha-Ha-Ha rohognek egesz a bankig.
2017. dec. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig én halálnyugodtan bontottam ki 1nappal lejárat előtti turót hogy felhasználjam a túrógombochoz, de már akkor megsavanyodott.szoval nem mindig kamu a lejárati idő..
2017. dec. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!