Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek jó még? Szombaton...

Szerintetek jó még? Szombaton egy hetes lesz hütöben van, piritot buzadara.

Figyelt kérdés

Anyosom csinálta tésztához én nem is tuddtam h van holnap turogombocot csinálok szerinte jó lesz ahoz még. Én félek mert terhes vagyok,és nem akarok ártani magunknak.Nem élünk egy háztartásban de régi maradékait mindig rám akarja sozni.

Erre is athatnátok ötletet mit csináljak az öreglányal.


2010. jún. 3. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem olyan nagyon drága dolog a búzadara, hogy ennyire spórolni kelljen vele. Szerintem dobd ki, egy hetesen azért már senkinek nem esik jól, még ha nem is romlott. Én is túrógombócot csinálok ma:-)))
2010. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem büdös, tuti jó! nem tudom, mi romolhatott volna meg benne.
2010. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még jó.
2010. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Még ha elvileg jó is, én már nem ennék meg egyhetes élelmiszert akkor sem, ha hűtőben volt. Nem éri meg a rizikót. Egye meg inkább az anyósod!
2010. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmi kelemetlen szagát.Anyos szerint élelmiszert nem pazarlunk igy nem dobhatom ki,ha nem kell fagyaszam le. De hogyan könyörgöm?!Boszanto egy vénasszony szerencsére csak pár napot kell vele töltenem mig el mulik ez a rossz idö és visszaköltözhetünk a saját lagásunkba mi töle pár utcára van de oda ö nem jár mert rossz a lába.De ha megszülök a télen le a kar költözni h "segithesen" h HAMARABB kerülhesek diliházba?!
2010. jún. 3. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!